FarmaSunu

FarmaSunu, farmakoloji başta olmak üzere tüm eczacılık bilimleri derslerinde, hocaların ders anlatımlarını kolaylaştırmak, öğrencilerin anlamalarına yardımcı olmak amacıyla tamamen bilimsel kitaplardan ve makalelerden derlenerek eczacı tarafından hazırlanan mesleki ders slaytları sunmaktadır.

FarmaSunu Kimdir?

Ben Ecz. Zeynep Özdemir. Öğrenciliğim boyunca ihtiyaç duyduğum ders slaytları ve bilgileri içeren bir platform bulamadığım için eczacılık fakültesinden mezun olduktan sonra hem meslektaşlarıma hem de öğrenci arkadaşlarıma faydalı olabilmek amacıyla FarmaSunu sitesini kurmaya karar verdim. Bu siteyi öğrenciler için, ders slaytı hazırlamaya vakti olmayan hocalarımıza bir materyal olması ve kurumda veya serbest çalışan eczacıların bilgilerini taze tutmak amacıyla kurdum. Sitedeki tüm içerikleri kaynakları belirterek; bilimsel kitaplar, güncel kılavuzlar ve makaleler ışığında bizzat ben hazırlamaktayım.

E-BÜLTEN

Yeni yüklenen slaytlardan ve güncel yazılardan haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresiniz ile e-bültene kaydolabilirsiniz.